loader

KEY

KEY Bağımsız Denetim Anonim Şirketi, bağımsız denetim, kurumsal finansman ve uzmanlaşmış danışmanlık konularında sanayi, ticaret ve hizmet sektöründeki işletmelere hizmet vermek üzere 2016 yılında kurulmuştur.

KUDOS

Dünyada hızla gelişen ve bugün 33’den fazla ülkede kıtalara yayılan, kişi ve kurumlara yarattığı özel çözümler ile tanınan Kudos international Network, Türkiye’de 2020 yılından itibaren hizmetlerini KEY Bağımsız Denetim Anonim Şirketi ile sunmayı tercih etmiştir.

KEY BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ

Kudos international Network üyesidir. Kudos international Network bir İngiliz şirketidir. Her üye şirketin ayrı ve bağımsız bir tüzel kişiliği vardır ve bu şekilde kendini karakterize eder. KEY BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ veya Kudos international Network üye şirketleri birbirlerinden sorumlu değildir.

KEY Bağımsız Denetim

Bağımsız Denetim, şirketlerin mali tablolarının finansal raporlama standartları doğrultusunda incelenerek işletmenin finansal durumu ve faaliyet sonuçlarını doğru ve gerçek şekilde gösterip göstermediği konusunda denetçi şirket tarafından görüş bildirmesini içerir.

Yöneticilerimiz